Mám záujem
Mám záujem

Kariéra

Odborná asistentka na obchodnom oddelení

Miesto výkonu práce: Poprad

Ponúkaný plat : od 900 EUR  +  provízia za každú realizovanú zákazku

Termín nástupu :  dohodou/ASAP

Druh pracovného pomeru :  Pracovný pomer  / ŽL

Pozícia vhodná pre absolventa: áno

Požiadavky:

  • SŠ / VŠ vzdelanie, ekonomického alebo technického  zamerania,
  • základné znalosti v oblasti účtovníctva a ekonómie,
  • výhodou skúsenosti s tvorbou cenových ponúk, s vybavovaním dopytov, s aktívnou komunikáciou so zákazníkmi,
  • užívateľská úroveň práce  s PC ( MS Office) na úrovni stredne pokročilý alebo pokročilý
  • skúsenosť s podobnou prácou vítaná,
  • samostatný, komunikatívny, priateľský a obchodnícky založený typ

Náplň práce:

Zabezpečenie podpory na obchodnom oddelení spoločnosti, ktorá sa zaoberá predajom a inštaláciou obnoviteľných zdrojov (tepelné čerpadlá a fotovoltika), t.j. :

  • aktívne telefonické oslovovanie potenciálnych zákazníkov, ktorí už prejavili záujem o technológiu tepelných čerpadiel alebo fotovoltických elektrární a  poskytnutie základných informácií o technológii a o cenách,
  • vypracovanie cenovej ponuky na základe získaných informácií od klienta, ,
  • dohodnutie termínu obhliadky,
  • správa webu a pripravovanie podkladov pre sociálne siete,
  • príprava zmlúv,
  • fakturácia a evidencia ekonomiky zákaziek,
  • komunikácia s inštitúciami,
  • operatívne riešenie problémov.

Iné výhody:

  • Zaujímavá a rozmanitá práca v perspektívnej oblasti obnoviteľných zdrojov,
  • flexibilný pracovný čas,
  • osobnejšie vzťahy v rámci menšej spoločnosti,
  • motivujúce platové ohodnotenie priamo závislé od výsledkov vlastnej práce.

Stručná charakteristika spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:

  • Spoločnosť Tepelné čerpadlá, s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom, distribúciou, montážou a servisom inteligentných zariadení, využívajúcich teplo a energiu.
  • Ide o technologicky komplexné riešenia na získavanie energie z alternatívnych (obnoviteľných) zdrojov, akými sú tepelné čerpadlá, rekuperácie, solárne systémy, fotovoltaické systémy, vysoko výkonné podlahové kúrenie.
  • Spoločnosť zabezpečuje kompletné služby od návrhu, projektovania, predaja, realizácie, spustenia, zaškolenia, záručný aj pozáručný servis na Slovensku.
  • www.cetete.sk

Kontakt:

  • info@cetete.sk