Mám záujem
Mám záujem

O nás

Firma Tepelné čerpadla s.r.o. začala podnikať ako mnoho ďalších s predajom tepelných čerpadiel a ich inštaláciou. Po určitej dobe a nadobudnutých skúsenostiach sa pretransformovala na komplexného poskytovateľa technicko, technologických riešení, ktoré využívajú na maximálnu možnú mieru obnoviteľné zdroje energie. Preto sme hľadali spôsob ako čo najefektívnejšie pomenovať  našu činnosť, aby reprezentovala a vyjadrovala  to čo robíme, konáme a veríme.

A vymysleli sme:

CENTRUM TEPELNÝCH TECHNOLÓGIÍ A ENERGIE

cetete

Centrum tepelných technológií a energie vzniklo na základe skúseností z trhu, ktoré stále vyžadujú viac technologických komplexných riešení, na získavanie energie z alternatívnych (obnoviteľných) zdrojov, akými sú tepelné čerpadlá, rekuperácie, solárne systémy, fotovoltaické systémy, domáce veterné elektrárne, vysoko výkonné podlahové kúrenie. Preto naša spoločnosť sa zaoberá predajom, distribúciou, montážou a aj servisom týchto inteligentných zariadení.

Vzhľadom na zvyšujúce sa nároky užívateľov na komfort a pohodlie, spájame inovatívne technológie do kreatívneho riešenia v riadení budov a riadiacich smart systémov. Smeruje k inteligentnému využívaniu tepla a energie, čoho výsledkom sú minimálne prevádzkové náklady objektov a spokojnosť našich klientov. Prepájame technológie aby vytvárali jeden celok s požadovaným efektom využitia tepla a energie, bez ohľadu na to akú značku majú na sebe. Tým sa nám darí zabezpečiť tepelnú pohodu po celý rok, či sa už jedná o zabezpečenie a distribúciu tepla, alebo chladu.

Spoločnosť zabezpečuje kompletné služby od návrhu, projektovania, predaja, realizácie, spustenia, zaškolenia, záručný aj pozáručný servis na Slovensku aj v Českej republike.

NAŠOU PRIORITOU JE ÚSMEV SPOKOJNÉHO KLIENTA S RIEŠENÍM REALIZÁCIE A NÁSLEDNÁ POZITÍVNA REFERENCIA.