Mám záujem
Mám záujem

O nás

Firma Tepelné čerpadla s.r.o. začala podnikať ako mnoho ďalších s predajom tepelných čerpadiel a ich inštaláciou. Po určitej dobe a nadobudnutých skúsenostiach sa pretransformovala na komplexného poskytovateľa technicko, technologických riešení, ktoré využívajú na maximálnu možnú mieru obnoviteľné zdroje energie. Na základe tohto dopytu vzniklo Inteligentné Využitie Technológie a samozrejme sa z toho stalo centrum. IVT centrum alebo centrum IVT ako si nás skôr zapamätáte. Firma Tepelné čerpadla má najlepšie skúsenosti so švédskymi tepelnými čerpadlami a spolieha sa na švédsku kvalitu.

CENTRUM TEPELNÝCH TECHNOLÓGIÍ

cetete

Centrum tepelných technológií a energie vzniklo na základe skúseností z trhu, ktoré stále vyžadujú viac technologických komplexných riešení, na získavanie energie z alternatívnych (obnoviteľných) zdrojov, akými sú tepelné čerpadlá, rekuperácie, solárne systémy, fotovoltaické systémy, domáce veterné elektrárne, vysoko výkonné podlahové kúrenie. Preto naša spoločnosť sa zaoberá predajom, distribúciou, montážou a aj servisom týchto inteligentných zariadení.

Vzhľadom na zvyšujúce sa nároky užívateľov na komfort a pohodlie, spájame inovatívne technológie do kreatívneho riešenia v riadení budov a riadiacich smart systémov. Smeruje k inteligentnému využívaniu tepla a energie, čoho výsledkom sú minimálne prevádzkové náklady objektov a spokojnosť našich klientov. Prepájame technológie aby vytvárali jeden celok s požadovaným efektom využitia tepla a energie, bez ohľadu na to akú značku majú na sebe. Tým sa nám darí zabezpečiť tepelnú pohodu po celý rok, či sa už jedná o zabezpečenie a distribúciu tepla, alebo chladu.

Spoločnosť zabezpečuje kompletné služby od návrhu, projektovania, predaja, realizácie, spustenia, zaškolenia, záručný aj pozáručný servis na Slovensku aj v Českej republike.

NAŠOU PRIORITOU JE ÚSMEV SPOKOJNÉHO KLIENTA S RIEŠENÍM REALIZÁCIE A NÁSLEDNÁ POZITÍVNA REFERENCIA.