Mám záujem
Mám záujem

V Novom Smokovci inštalácia fotovoltického systému

V srdci Vysokých Tatier v Novom Smokovci sme úspešne realizovali inštaláciu solárneho fotovoltického systému s výkonom 5520 W. Na strechu s pálenej škridle sme umiestnili 12 solárnych panelov na hliníkovej konštrukcii, s celkovým výkonom 5520 W. Jednotlivé panely dosahujú výkon 460 W, čo zabezpečuje efektívny zber slnečnej energie.

Pre optimalizáciu výkonu sme využili menič Huawei SUN 2000 – 5KTL-M1 hybrid – 3 fázový, ktorý umožňuje efektívnu transformáciu a riadenie vyrobenej elektrickej energie. Hliníková konštrukcia poskytuje stabilné upevnenie panelov na strešnú krytinu z pálenej škridle, čo zabezpečuje dlhú životnosť a spoľahlivosť celého systému.

Vyrobená elektrická energia je klientom využívaná na vlastnú spotrebu. Prebytočná energia je efektívne ukladaná do virtuálnej batérie. Táto moderná technológia umožňuje domácnosti využívať solárnu energiu aj v časoch, keď slnečné žiarenie nie je k dispozícii, zvyšujúc tak energetickú nezávislosť.

S touto inštaláciou sme nielen prispeli k udržateľnej a obnoviteľnej energii, ale aj pomohli vytvoriť energeticky efektívny systém pre klienta v nádhernom prostredí Vysokých Tatier.

Použité technológie