Mám záujem
Mám záujem

Tepelné čerpadlo Buderus inštalované v Prešove

V meste Prešov, treťom najväčšom meste na Slovensku, sme úspešne dokončili inštaláciu tepelného čerpadla s výkonom 14 kW od renomovanej značky Buderus, model Logatherm WPL14AR E. Našim klientom bola poskytnutá možnosť prejsť od bežného plynového kúrenia na ekologickejší a životnému prostrediu priaznivejší spôsob vykurovania.

Tepelné čerpadlo je efektívne využívané na vykurovanie a ohrev vody v 290-litrovom zásobníku na teplú úžitkovú vodu. Hlavným cieľom tejto inštalácie bolo úplne nahradenie plynu ako hlavného zdroja energie na ústredné kúrenie a prípravu teplej úžitkovej vody. Týmto krokom sme prispeli k zníženiu ekologickej stopy a zvýšeniu energetického využitia obnoviteľných zdrojov.

Buderus Logatherm WPL14AR E je moderný a spoľahlivý systém, ktorý využíva energiu zo vzduchu na účinné vykurovanie a prípravu teplej vody. Tento prístup nielenže znižuje náklady na prevádzku, ale tiež minimalizuje negatívny vplyv na životné prostredie.

Dúfame, že naša inštalácia prinesie našim klientom nielen úsporu nákladov, ale aj spokojnosť z využívania ekologickejších a energeticky efektívnejších technológií v ich domácnosti v Prešove.

Použité technológie