Mám záujem
Mám záujem

Dodávka a inštalácia fotovoltického systému v Poprade

S radosťou oznamujeme úspešné dokončenie dodávky a inštalácie fotovoltického systému v meste Poprad. Našim klientom sme nainštalovali 22 solárnych panelov s celkovým výkonom 10120W, spolu s výkonným meničom HUAWEI SUN 2000 10 KTL M1 s kapacitou 10kW.

Panely sú umiestnené na streche, krytej trapézovej krytiny, orientovanej na južnú svetovú stranu. Táto optimálna orientácia umožňuje zachytenie slnečného dňa získavať, čo je maximálna produkcia elektrickej energie. Hlavným cieľom tohto projektu bolo dosiahnuť čo dosiahnuť úsporu elektrickej energie pre nášho klienta.

Navyše sme implementovali systém pre ukladanie nespotrebovanej energie do virtuálnej batérie. Táto inovatívna technológia umožňuje efektívne získavanie a uchovávanie nadbytočnej energie, ktorá môže byť využitá v prípade potreby alebo v noci, keď slnečné žiarenie nie je dostupné. Týmto spôsobom sme prispeli nielen k ekologickej udržateľnosti, ale aj k dlhodobej ekonomickej efektívnosti energetického systému nášho klienta.

Naša práca prinesie výrazné benefity v podobe nižších nákladov na elektrickú energiu a zvýšenú energetickú nezávislosť. Sme hrdí na to, že sme mohli byť súčasťou tejto energetickej efektívnej iniciatívy v meste Poprad.

Použité technológie