Mám záujem
Mám záujem

Dodávka a inštalácia fotovoltaického systému v Poprade

S potešením oznamujeme úspešné dokončenie dodávky a inštalácie fotovoltaického systému v krásnom meste Poprad. Pre našich klientov sme realizovali inštaláciu 22 solárnych panelov s celkovým výkonom 10120 W, spolu s výkonným meničom HUAWEI SUN 2000 10 KTL M1, ktorý má kapacitu 10 kW. Tieto moderné technológie slúžia na efektívne využívanie solárnej energie na získanie elektrickej energie.

Solárne panely sú umiestnené na streche, ktorá je krytá trapézovým plechom, čo zabezpečuje stabilné a spoľahlivé umiestnenie pre maximálny zber slnečnej energie. Týmto spôsobom sme našim klientom poskytli spoľahlivý a trvalo udržateľný zdroj elektrickej energie.

Okrem toho sme implementovali systém pre ukladanie nespotrebovanej energie do virtuálnej batérie. Táto inovatívna technológia umožňuje efektívne zhromažďovanie a uchovávanie nadbytočnej energie, čo následne umožňuje ich využitie v prípade potreby, alebo v noci, keď slnečné žiarenie nie je dostupné. Týmto spôsobom sme prispeli nielen k ekologickej udržateľnosti, ale aj k dlhodobej ekonomickej efektívnosti energetického systému nášho klienta.

Použité technológie